MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 9671277
nr 967 1277
Matsalsgrupp
7 del, USA, 50-tal, bord+ 6 stolar+ 1 ilägg, längd: 12090, höjd: 75 cm
Kondition: stämplad
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 15 juni 2015
kl 19:22:48
3.000 kr
3.200 kr